Akce děkanátu a diecéze

CPR Jitřenka Hranice zve manželské i partnerské dvojice na vynikající kurz Manželské večery. Tento kurz začne ve středu 27. února v 18 hodin v restauraci Nadsklepí v Lipníku nad Bečvou.

Srdečně zveme rodiny s malými i většími dětmi na Dětský karneval, který se bude konat v neděli 27. ledna ve 14:30 v Domečku v Hranicích (Dům dětí a mládeže - Galašova 1746). Pořádá farnost Hranice společně s CPR Jitřenka

Farnost Hranice pořádá jednodenní pouť do MARIAZELL v Rakousku v sobotu 6. října2018

Cpr Hranice vás ve na duchovní obnovu na téma: Žít ze svátostí. Přednášejícím bude otec Vratislav Kozub. Přednáška bude probíhat ve stacionáři Archa (bývalá Karnola, naproti autoškoly Cahlík)

Centrum pro rodinu Jitřenka Hranice vás zve: P. Lukáš Engelmann - farář farnosti Ostrava-Třebovice, psychoterapeut, absolvent Institutu psychologie na Gregoriánské univerzitě v Římě. 15:00 - pobožnost v kostele s obnovou manž. slibů - poté přátelské setkání na faře Uvítáme dobrotu k občerstvení Přihlášky do 6. února 2018 Nabízíme hlídání dětí - je...

Rodiče, kterým zemřelo dítě před narozením, v raném věku nebo i v dospělosti, jsou o druhé adventní neděli, 10. prosince 2017, zváni na setkání na Svatém Kopečku. Začne v 15.00 a zahrnuje mši svatou za zemřelé děti a jejich rodiny i doprovodný program.

Srdečně zvou animátoři na adventní studentskou mši, která se koná 8. prosince v 19 hod. v Hranicích. Hostem bude bývalý kaplan Hranic, o. Stanislav Trčka.