Akce děkanátu a diecéze

Farnost Hranice pořádá jednodenní pouť do MARIAZELL v Rakousku v sobotu 6. října2018

Cpr Hranice vás ve na duchovní obnovu na téma: Žít ze svátostí. Přednášejícím bude otec Vratislav Kozub. Přednáška bude probíhat ve stacionáři Archa (bývalá Karnola, naproti autoškoly Cahlík)

Centrum pro rodinu Jitřenka Hranice vás zve: P. Lukáš Engelmann - farář farnosti Ostrava-Třebovice, psychoterapeut, absolvent Institutu psychologie na Gregoriánské univerzitě v Římě. 15:00 - pobožnost v kostele s obnovou manž. slibů - poté přátelské setkání na faře Uvítáme dobrotu k občerstvení Přihlášky do 6. února 2018 Nabízíme hlídání dětí - je...

Rodiče, kterým zemřelo dítě před narozením, v raném věku nebo i v dospělosti, jsou o druhé adventní neděli, 10. prosince 2017, zváni na setkání na Svatém Kopečku. Začne v 15.00 a zahrnuje mši svatou za zemřelé děti a jejich rodiny i doprovodný program.

Srdečně zvou animátoři na adventní studentskou mši, která se koná 8. prosince v 19 hod. v Hranicích. Hostem bude bývalý kaplan Hranic, o. Stanislav Trčka.

MORAVSKO-SLEZKÁ KŘESŤANSKÁ AKADEMIE pořádá přednášku s P. Mgr. Františkem Dostálem na téma "Fatimské události v obrazech a dění dnes". Přednáška se bude konat v sále na faře v Hranicích ve čtvrtek 23. listopadu po večerní mši svaté v 18.30 hod.

Drakiáda

27.10.2017

Zvou animátoři všechny mladé, děti a jejich rodiče na Drakiádu, kde se budou pouštět draci, budou nějaké soutěže a na závěr uděláme světelný průvod na hřbitov, kde se pomodlíme za duše v očistci.

Srdečně zvou animátoři všechny studenty i nestudenty na Růženec do Oseka nad Bečvou. Pokud by měl někdo problém s dopravou, napište. Růženec začíná 18:30, v pátek 20. řijna.