Akce děkanátu a diecéze

 

MORAVSKO-SLEZKÁ KŘESŤANSKÁ AKADEMIE pořádá přednášku s P. Mgr. Františkem Dostálem na téma "Fatimské události v obrazech a dění dnes". Přednáška se bude konat v sále na faře v Hranicích ve čtvrtek 23. listopadu po večerní mši svaté v 18.30 hod.

Drakiáda 

27.10.2017

Zvou animátoři všechny mladé, děti a jejich rodiče na Drakiádu, kde se budou pouštět draci, budou nějaké soutěže a na závěr uděláme světelný průvod na hřbitov, kde se pomodlíme za duše v očistci.

Srdečně zvou animátoři všechny studenty i nestudenty na Růženec do Oseka nad Bečvou. Pokud by měl někdo problém s dopravou, napište. Růženec začíná 18:30, v pátek 20. řijna.

Zahajovací studentská mše, která bude v pátek 29. září 2017 v 19 hodin kostele Stětí Jana Křtitele v Hranicích. Hostem bude P. Vratislav Kozub.

V úterý 26. září v 17 hodin bude přednáška o kaplanství a náboženství v armádě. tuto přednášku povede kpt. Mgr. Daniel Waclawek. Vstupné 20 kč. V rámci výstavy .. Rozkaz zněl jasně". Tato akce bude probíhat na Staré radnici, Radniční 1, Hranice

Burning Square

10.09.2017

Šest kamarádů, jedna společná vize. Dát prostor Bohu, aby on sám mohl jednat - v životě každého.

Pouť bude zahájena v 9.00 před uherskobrodským klášterním kostelem. Na 10. hodinu je plánována mše svatá ve farním kostele a celodenní program bude ukončen okolo 17. hodiny.

Pouť rodin

19.08.2017

Pouť rodin na Sv. hostýně v sobotu 26. srpna 2017. Přijďte poděkovat Matce Boží za její ochranu o prázdninách a prosit o milosti pro školní rok. Mši svatou celebruje arcibiskup Jan Graubner. * Mše svatá začne v 10:15 hodin na venkovním pódiu, zpěvem a hudbou ji doprovodí Děcka ze Skoronic. Další program nabídne koncert scholy ze Skoronic, přednášku...