Akce farnosti

Římskokatolická farnost Soběchleby srdečně zve na Tříkrálový koncert, kostel Soběchleby, 6.1.2019 od 17.30h, vystoupí Chrámový sbor a Žesťový kvintet z Hustopeč nad Bečvou. Prosíme sdílejte a zvěte přátele.

Příď te na fatimskou pobožnost do naší záhorské katedrály. V 17:00- modlitba radostného růžence
7:30 mše sv. Hl. Celebrant p. Zdeněk Mlčoch, kaplan z Přerova, po mši svaté adorace a modlitba korunky anděla.

Farnost Soběchleby vás zve na koncert GOOD WORK(paprsky) v neděle 4.2. v 15:00 doporučené vstupné dospělí 100,-

Turzovka

04.11.2017

Nástupní místa: 7:00 Žákovice, 7:10 Soběchleby, 7:15 Dolní Nětčice, Rakov, 7:20 Paršovice, 7:30 Opatovice a další na trase Val. Meziříčí, Rožnov.

"Misijní neděle je zvláštní příležitostí, která připomíná Božímu lidu neustálou platnost jejího misijního mandátu, neboť misie je věcí všech křesťanů..." (Jan Pavel II.) Slaví sejako den modlitby a podpory misií v každé diecézi, farnosti a instituci katolického světa.