Akce farnosti

Farnost Soběchleby pořádá poutní zájezd do Prahy a na Svatou Horu 8. a 9. května 2019, vhodný i pro rodiče s dětmi.Strava není v ceně zájezdu. Doporučujeme vlastní zdroje.
V programu počítáme ve středu s časem na večeři a ve čtvrtek na oběd.Přihlaste se prosím co nejdříve.

Pozvání na neděli Božího milosrdenství do Soběchleb.Mši sv. v 15:00 bude sloužit Mons. Antonín Basler, pomocný biskup.Přijďte se modlit za milost Božího milosrdenství pro nás i pro ty, kteří ho nejvíce potřebují.Pozvěte i své známé.Prosím kněze děkanátu o zmínce v nedělních ohláškách. Pozvěte je do Soběchleb,pokud nekonáte ten den pobožnost k...

1. Farní ples

20.01.2019

Římskokatolické farnosti Soběchleby, Paršovice a Blazice Vás srdečně zvou na společný 1. Farní ples, který se uskuteční v sobotu 9.2.2019 od 20h v sále Sokolovny v Paršovicích.

Římskokatolická farnost Soběchleby srdečně zve na Tříkrálový koncert, kostel Soběchleby, 6.1.2019 od 17.30h, vystoupí Chrámový sbor a Žesťový kvintet z Hustopeč nad Bečvou. Prosíme sdílejte a zvěte přátele.