1. Farní ples

20.01.2019

Římskokatolické farnosti Soběchleby, Paršovice a Blazice Vás srdečně zvou na společný 1. Farní ples, který se uskuteční v sobotu 9.2.2019 od 20h v sále Sokolovny v Paršovicích.

K tanci a poslechu hraje hustopečská pětičlenná kapela BlaMajKo (www.blamajko.cz). Těšit se můžete na wellcome drink, zábavný program v podání místních farníků a tombolu, ve které vyhraje opravdu každý. V nabídce bude čepované pivo, vyhlášená kyselica uvařená osobně Otcem Josefem Červenkou a další bohaté občerstvení.

Pro účastníky z vybraných okolních obcí je zajištěn večerní svoz a noční odvoz z plesu. Rozpis a časy dopravy budou doplněny v nejbližších dnech.

Pořadatelé budou vděčni za jakýkoliv dar do tomboly, který můžete do data konání plesu odevzdat v Soběchlebích vždy po bohoslužbě v sakristii, v Blazicích členům farní rady nebo v Sokolovně v Paršovicích v pátek 8.2. od 16 do 19h.

Událost na Facebooku

Těšíme se na hojnou účast nejen farníků všech věkových kategorií a ze všech obcí v okolí.